Neden Kryton

VİZYON

İlk günden itibaren Kryton'daki yol gösterici vizyonumuz her zaman daha iyi ürünlerle geleceği inşa etmek olmuştur. Bugün daha spesifik ürünler, daha iyi sistemler ve üstün destek geliştirme konusundaki sürekli arzumuzla hareket ediyoruz. 1973 yılında kurulduğumuzdan bu yana, geleneksel yöntemlerden daha uzun ömürlü ve daha iyi performans gösteren, daha iyi, su geçirmez yapılar inşa etmek için müşterilerimiz ve ortaklarımızla yakın çalışmaya odaklanmaya devam ettik. Bu, Kryton'un yenilik yoluyla kalite ve dayanıklılığı artıran eksiksiz su yalıtım sistemleri ve çözümleri sunmasıyla sonuçlandı.

 

GÜVENİLİRLİK

Kryton, su yalıtımı riskini ortadan kaldırır. Yalnızca Kryton, benzersiz su geçirmezlik performansı sunan ve tescilli Krystol® kristal teknolojisine sahip olan bir şirkettir. Aslında, Kryton kristal karışımını icat etmiş ve öncülük etmiş, uzun vadeli performansı kanıtlanmış tek şirkettir. Kryton, dünya çapında beton yapıların inşa ediliş şeklini değiştirmiştir. Kryton olarak, su yalıtımı ve korozyon direnci konularında en iyi uygulamalara liderlik etmeye ve tanımlamaya devam etmek için önde gelen üniversiteler, araştırma kuruluşları ve kendi beton geçirgenlik testlerine uzmanlaşmış araştırma merkezimizle işbirliği yapmaktayız.

 

·       40+ yıl süren global su yalıtımı deneyimi

·       Uluslararası Code Council Evaluation Service (ICC-ES), NSF International ve British Board of Agrément (BBA) gibi dünya genelindeki inşaat otoritelerinden bağımsız akredite

·       American Concrete Institute (ACI) ve International Concrete Repair Institute (ICRI) gibi sektör ve akademik rehberlik organlarına katkıda bulunan üye

·       Üçüncü taraf testlerle onaylanmış endüstri lideri performans özellikleri

·       Ödül kazanan ürünler

·       Krystol Internal Membrane™

(Concrete Construction‘ın 2003 Yılın En İnovatif Ürünü Ödülü)

·       Krystol® Waterstop System

(Concrete Construction‘ın 2006 Yılın En İnovatif Ürünü Ödülü)

·       Hard-Cem®

(Concrete Construction‘ın 2007 Yılın En İnovatif Ürünü Ödülü)

·       Maturix® Sensors

(Concrete Construction‘ın 2020 Yılın En İnovatif Ürünü Ödülü)

GELECEK

Beton su yalıtımının geleceği Krystol Crystalline teknolojisi, beton sertleştirmenin geleceği ise Hard-Cem teknolojisidir. Kryton, çevre koşullarına otomatik olarak tepki veren teknolojik açıdan gelişmiş beton yaratan Smart Concrete® felsefemiz aracılığıyla düşünce liderliğini yönlendirmeye devam ediyor.

Smart Concrete, Kryton teknolojilerini kullanarak, kendisini korozyona, erozyona, aşınmaya ve su sızmasına karşı korumak için çevresine tepki verecektir. Smart Concrete, en zorlu koşullarda bile normal betona göre kat kat daha uzun süre dayanır.

Kryton International Inc., kristal su yalıtım karışımının mucididir ve 1973'ten bu yana tescilli Krystol teknolojisiyle beton yapıların su yalıtımını gerçekleştirmektedir. Kryton, kristal su yalıtımının öncüsü olmuştur ve bugün Amerikan Beton Enstitüsü, Uluslararası ile aktif ilişkisi sayesinde sektöre liderlik etmektedir. Beton Onarım Enstitüsü, Amerikan Püskürtme Beton Derneği ve daha birçok düşünce lideri kuruluş. Kryton ürünlerini dünya çapında 50'den fazla ülkeye üretmekte ve ihraç etmektedir.