Hakkımızda

Vibra İnşaat A.Ş, 2014 yılında, EKO GROUP’un bir parçası olarak kurulmuş ve Beton tasarımı konusunda dünya lideri firmalarla iş birliği yaparak kısa zaman içerisinde önemli bir isim haline gelmiştir. Kuruluşundan bu yana, Vibra İnşaat, kalite ve yenilikçilik prensiplerini benimsemiş, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek bu teknolojileri ülkemize kazandırmayı prensip edinmiştir. Firma, kristalize katkı yöntemi ile su izolasyonu sağlayan sistemlerin dünya çapında lideri olan Kryton International’ın Türkiye distribütörlüğünü yapmakta ve 60’dan fazla ülkede faaliyet gösteren bu uluslararası ağın bir parçasıdır. Kryton International'ın 1973 yılında kurulması ve 1980 yılında ilk kristalize katkı ürününü üretmesi, inşaat sektöründe devrim yaratmıştır ve Vibra İnşaat bu misyonu Türkiye’de temsil etmektedir.

 

Vibra İnşaat aynı zamanda, SİLİS DUMANI (Con-Fume) ve AŞINMAZ BETON (Hard-Cem) gibi özel beton ürünlerinin ana ithalatçısıdır. Bu ürünler, firmamızın müşterilerine sunduğu yüksek kaliteli malzeme seçeneklerinin bir parçasını oluşturmakta ve sektördeki yeniliklere öncülük etmektedir.

 

Kurulduğu günden bu yana, Vibra İnşaat, beton katkı maddeleri ve su geçirimsizlik çözümleri alanında, Amerika Beton Enstitüsü (ACI), British Board of Agrément (BBA), NSF, DIN, ASTM ve EN gibi uluslararası otoritelerin standartlarına uygun hareket eden firmamız tüketicilerin daha bilinçli ve kaliteli ürünlerle buluşmasını sağlamaktadır. Vibra İnşaat, ürün ve hizmet kalitesindeki sürekliliği ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, inşaat sektöründe güvenilir ve yenilikçi bir marka olmayı sürdürmektedir.